מי אנחנו

בסטודיו Pelo תוספות שיער נותנים פתרונות לשיער דליל, נשירת שיער וקרחת. לנו יש את היכולת להחזיר לכם שיער מלא כמו שהיה לכם בעבר תוך שימוש נכון עם תוספת שיער לגברים ולנשים. 

מה אנחנו עושים

אנחנו מחזירים לכם שיער כמו שהיה בעבר תןך שימוש בשיטה פשוטה ומהירה שבסוף התהליך תוכלו להינות משיער מלא ויפה ולהמשיך באורח החיים כרגיל.

השאיפה שלנו

למעלה מעשור של עשייה ומאות לקוחות מרוצים, אנו שואפים לצמוח יחד איתכם ולהמשיך להעניק את אותו שרות ומקצועיות שקהל לקוחותינו נהנים שנים

בקרת איכות

אנחנו לא מתפשרים על איכות השיער ומוודאים שתקבלו שיער טבעי באיכות הטובה ביותר שיש, יחד עם התאמה של 100% לשיער הקיים, ללא הבדלי מרקם, סוג, צבע וצפיפות השיער.

שיטת חיבור מיוחדת

מחזירים לך את הביטחון

שלום, שמי דובב ואני ממיסדי פלו תוספות שיער התחלתי להתקרח בגיל צעיר מאוד ועל בשרי אני יודע ומכיר את נשירת הביטחון עם נשירת השיער, כל נושא נשירת השיער קרוב לליבי אני שמח שמצאתי פתרון איכותי והיום אני נהנה משיער מלא. 

תוצאה שפשוט מושלמת

עוזרים לך בזמן הנכון

יחס אישי עושה את ההבדל, כל התהליך מלווה על ידי הבעלים מהתחלה ועד למראה המושלם יחד עם ניסיון והבנה עמוקה בתחום תוספות השיער לגברים ונשים

עמידה בזמנים

אנחנו מבינים שזמנכם יקר מאוד ולכן תתקבלו בדיוק בשעה שקבעתם ללא עיכוב, ב- Pelo השירות אישי ומסור, הטיפול מתבצע בזריזות וביעילות, עם כל תשומת הלב האפשרית ללקוח.

שמירה על דיסקרטיות

לרשות לקוחותינו חדרים אישיים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר בכדיי לשמור על פרטיות, דיסקרטיות ועל חווית טיפול מושלמת ונפעל במטרה להבטיח שיפור מתמיד ברמת השרות

נגישות נוחה

כתובתנו : קניון ערי החוף סחרוב 19 ראשון לציון
(צמוד לקניון הזהב) חנייה חופשית בקניון הזהב
ותחבורה ציבורית בשפע